آیا GTA جدید در شهر توکیو ساخته می شود؟

منبعی نزدیک به وبسایت تِک اینسایدر اعلام داشته که شرکت راک استار گیمز قصد دارد یک بازی کامل از سری Grand Theft Auto را با محوریت شهر توکیو بسازد و حتی پیش از این یک تیم تحقیقاتی هم به ژاپن فرستاده بوده تا توکیو را بررسی کنند.

این سفر تحقیقاتی، شامل عکس برداری، صحبت با محلی ها و به طور کلی کسب آگاهی بوده و زمانی که GTA III و Vice City ساخته شدند، انجام پذیرفته است. با وجود اینکه راک استار علاقه بسیاری در ساخت یک نسخه از GTA واقع در توکیو داشته اما این ایده سال ها به تعویق افتاده تا به امروز رسیده و دوباره مطرح شده است.

در هر صورت، اگر نگاهی به زمان بندی راک استار طی یک دهه گذشته بیاندازیم، متوجه خواهیم شد که امسال نوبت عرضه یک عنوان بزرگ دیگر است. سال 2008 داستان نیکو بلیک را در GTA IV دنبال کردیم و دو سال بعد با جان مارستون پا به غرب وحشی گذاشتیم و در نهایت سال 2013 بود که GTA V عرضه شد. حالا در سال 2016 هستیم و راک استار هنوز هیچ بازی بزرگی نمایش نداده (در این میان Max Payne 3 و L.A. Noire نیز عرضه شدند) ولی وعده حضور در E3 امسال را که اواخر خرداد ماه برگزار می شود را داده اند.

Grand Theft Auto VI

از زمان عرضه Grand Theft Auto V در سال 2013، راک استار تمرکز بسیاری روی ارائه بازی برای پلتفرم های متعدد داشته و بخش GTA Online نیز به یکی از منابع کسب درآمد تبدیل شده. به همین دلیل است که از آن زمان تاکنون، راک استار هیچ بازی جدیدی منتشر نکرده. سرنوشت بازی Agent که سال 2007 در کنفرانس E3 برای پلی استیشن 3 نیز معرفی شد هنوز مبهم است.

از این مطلب نیز دیدن کنید :  تریلر جدید Gears War 4 منتشر شد

منبع : digiato.com

IMDB
مدیر سایت دنیای بازی های رایانه ای
http://www.imdbgame.ir

دیدگاهتان را بنویسید


CAPTCHA Image
Reload Image