احتمال ساخت نسخه بعدی Quantum Break وجود دارد

Quantum Break

سم لیک کارگردان Quantum Break می گوید که احتمال ساخت نسخه ی بعدی بازی وجود دارد.هر چند که بعضی ها معتقدند که خیلی نمیتوان به گفته ی این کارگردان دل خوش کرد و بعید به نظر می رسد که شاهد ساخت ادامه های ضعیف باشیم.

کمپانی های بزرگ بازی سازی، با سرمایه گذاری روی یک عنوان، آینده ای درخشان را برایش پیش بینی می کنند اما استودیوهایی چون Remedy، هیچ گاه چنین رویه ای را در پیش نگرفته اند تا ثروتمندتر از قبل شوند. به همین سبب، هر گاه عنوان جدیدی از سوی این استودیوها منتشر می شود، کمال کیفیت را در آن ها مشاهده می کنیم.

ذهن خلاق سم لیک همیشه آماده ی داستان سرایی های فوق العاده بوده، بنابراین از نگاه وی، ساختن Quantum Break 2 اتفاق نمی افتد، مگر اینکه ایده خوبی به سراغش آید.

لیک توضیح داد وقتی تیم به مفهوم کلی بازی می‌رسد با خلق پیش‌زمینه قوی داستانی سعی می‌کند دنیای بازی را غنی نماید و ایده‌های به‌وجود آمده می‌توانند فراتر از تنها یک بازی باشند. خصوصا با بازی‌هایی که درباره مفهوم سفر در زمان هستند، داشتن یک پیش‌زمینه داستانی غنی برای عنوان ضرروری است.
Quantum Break

با این تفاسیر، داستان جک در Qunatum Break بسیار مستحکم و صریح بیان شده و پیش زمینه داستانی آن بسیار قدرتمند است. یک شروعی در نظر گرفته شده و یک پایان، داستان جک به پایان می رسد اما همچنان دنیای کوانتوم بریک جا برای تعریف داستان های نو را خواهد داشت.

از سوی دیگر باید توجه داشت که استودیو فنلاندی Remedy سابقه درخشانی در زمینه سرعت عمل بالا ندارد و شاید بازی بعدی آن ها حتی طی دهه جاری عرضه نشود. با این حال، استخدام نیرو برای ساخت بازی جدید آن ها آغاز شده. چه کوانتوم بریک 2، چه آلن ویک 2 و چه یک بازی جدید دیگر، احتمالا به این زودی شاهد عرضه اش نخواهیم بود.

از این مطلب نیز دیدن کنید :  بازی Quantum Break گلد شد

منبع : DIGIATO

IMDB
مدیر سایت دنیای بازی های رایانه ای
http://www.imdbgame.ir

دیدگاهتان را بنویسید


CAPTCHA Image
Reload Image