اطلاعات جدیدی از بازی Watch Dogs 2 منتشر شد

بازی Watch Dogs 2

همانطور که میدونید در جریان جلسه گزارش مالی یوبیسافت،تایید شد که عنوان Watch Dogs 2 در ماه آوریل ۲۰۱۷ منتشر خواهد شد.حال جزئیات جدیدی از همکاری یوبیسافت با شرکت AMD برای بازی عنوان شده منتشر شده است.در ادامه با ما باشید.

طبق اخبار منتشر شده عنوان Watch Dogs 2 قرار است در رویداد اختصاصی کمپانی AMD با نام Capsaicin حضور داشته باشد. گفته می شود در جریان Capsaicin تایید شده است که AMD از DirectX 12 پشتیبانی می کند و این امر باعث ارتقا کیفیت و گرافیک بازی هایی همانند Watch Dogs 2 خواهد شد.

هنوز مشخص نشده است که آیا بازی Watch Dogs 2 از DirectX 12 پشتیبانی خواهد کرد یا خیر،اما امروز نایب رئیس AMD تصویری در توئیتر منتشر کرده است که بیان گر همین موضوع است.

DirectX 12 Watch Dogs 2

یوبیسافت در نسخه ی اول بازی Watch Dogs با کمپانی AMD همکاری نداشته است ولی اینبار میخواهد برای بهینه سازی کیفیت و گرافیک بازی بر روی پلتفرم ها با این شرکت همکاری داشته باشد.

طبق اخبار منتشر شده بازی Watch Dogs 2 در پایان سال مالی ۲۰۱۶ یوبیسافت که 30 آوریل 2017 به پایان می رسد برنامه ریزی شده است. یعنی تا قبل از پایان ماه آوریل ۲۰۱۷ منتشر خواهد شد.

Watch Dogs 2

از این مطلب نیز دیدن کنید :  بازی جدید Star Wars در دست توسعه است
IMDB
مدیر سایت دنیای بازی های رایانه ای
http://www.imdbgame.ir

دیدگاهتان را بنویسید


CAPTCHA Image
Reload Image