بازی Hitman به صورت اپیزودیک منتشر می شود

بازی Hitman

بازی Hitman ابتدا قرار بود به عنوان یک بازی مستقل و کامل عرضه شود.اما حال قضیه عوض شده است و این بازی به صورت اپیزودیک منتشر می شود.در ادامه با جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.

چندی پیش اعلام شد بازی Hitman از پلی استیشن استور حذف شده است. حال بهتر میتوان دلیل این اتفاق را فهمید.

بازی Hitman در ابتدا قرار بود که به صورت یک بازی نسبتا کامل عرضه شود و سپس، طی سه ماه بعد از انتشار، با آپدیت های مختلف تکمیل گردد؛ به طوری که نسخه اولیه با قیمت 35$ شامل 3 شهر و 6 مرحله اصلی باشد و بسته‌ی آپدیت هم که 30$ قیمت داشت، 3 منطقه جدید و مراحل اصلی بیشتری را اضافه کند.

طبق توضیحات ارائه شده از سوی سازندگان، حال بازی نامبرده “حقیقتا به صورت یک تجربه AAA اپیزودیک ” منتشر خواهد شد که دارای محتویات بزرگی خواهد بود.بازی Hitman به صورت کاملا اپیزودیک منتشر می شود؛ به  عبارتی دیگر، در زمان لانچ فقط یک شهر و یک مرحله قابل بازی است و برای دریافت سایر محتوا، باید زمان بیشتری را منتظر بمانید.

استودیو آی او اعلام کرده است که در ۱۱ مارس (مصادف با ۲۱ اسفند) ماموریت پیش درآمد به همراه منطقه پاریس را عرضه خواهد کرد. مقصد بعدی ایتالیا می باشد که در ماه آوریل خواهد آمد. موراکو نیز در ماه مه منتشر می شود.

بعد از انتشار محتویات اعلام شده، بازیکنان می توانند هر ماه منتظر دریافت محتویات جدید از جمله ۳ منطقه تازه در تایلند، آمریکا و ژاپن باشند که در این میان، ژاپن پایان دهنده اولین فصل است. فاصله ای که بین هر ماه وجود می آید نیز با وقایع هفتگی و دیگر محتویات اضافه پر خواهد شد.

از این مطلب نیز دیدن کنید :  Fallout 4 محبوب ترین بازی بریتانیا در سال ۲۰۱۵ شد

آقای هانس سیفرت به عنوان رئیس استودیو  در توضیحات خود اینطور می گویند:

ما تصمیم گرفته ایم که جهشی کامل داشته باشیم و Hitman را به صورت کاملا ایپزودیک منتشر کنیم. بخشی از دلیل چنین تصمیمی گیری این است تا هر منقطه ای که  عرضه می شود، کیفیت کافی در خور یک بازی Hitman را داشته باشد.

اما دلیل اصلی این است که چنین کاری باعث می شود تا ما یک بازی زنده را به وجود بیاوریم که به مرور زمان گسترش می باید و برای آینده پایه گذاری انجام می دهد. این اولین عنوان در خط داستانی است که با بازی های آینده Hitman گسترش می یابد.

بسته  Intro Pack  دارای ماموریت پیش درآمد به همراه منطقه پاریس با قیمت ۱۵ دلار فروخته خواهد شد. بعد از آن هر منطقه جدیدی که افزوده می شود، ۱۰ دلار قیمت دارد و به عنوان محتویات اضافه Intro Pack شناخته می شوند.

دارندگان کنسول پلی استیشن ۴ می توانند بسته Sarajevo Six را هم خریداری کنند که شامل ۶ ماموریت انحصاری است و هر کدام از آنها همراه با مناطق جدید عرضه خواهند شد. در داستانی که برای این بسته در نظر گرفته شده، Agent 47 به عنوان قهرمان بازی دور دنیا را به قصد یافتن ۶ عضو سابق CICADA سفر می کند.

بتا هیتمن در دوازدهم فوریه برای پلی استیشن ۴ و در ۱۹ فوریه برای رایانه های شخصی آغاز خواهد شد.

همچنین استودیو IO-interactive سازنده ششمین نسخه از فرنچایز محبوب Hitman، امروز از نسخه کلکسیونی این عنوان رونمایی کرد.

Hitman
نسخه کلکسیونی Hitman

محتویات نسخه کلکسیونی نیز به شرح زیر خواهد بود:

  • نسخه دیجیتالی Hitman (شامل تمامی مراحل و نقشه‌ها)
  • مجسمه ۱۰ اینچی مامور ۴۷ با نام “Chessmaster”
  • کتاب طراحی های هنری بازی که شامل ۶۰ صفحه و جلد سخت بوده و توسط کارگردان هنری بازی، Jonathan Rowe آماده شده است.
  • کروات قرمز رنگ مامور ۴۷ به همراه گیره مخصوص
  • بسته بندی ویژه نسخه کلکسیونی
از این مطلب نیز دیدن کنید :  حجم دانلود Hitman برای کنسول Xbox One مشخص شد

نسخه کلکسیونی Hitman به زودی از طریق فروشگاه الکترونیکی اسکورانکیس به قیمت ۱۳۹٫۹۹ دلار قابل پیش خرید خواهد شد. همچنین در صورت پیش خرید کردن نسخه کلکسیونی Hitman، می‌توان به نسخه بتا بازی دسترسی پیدا کرد. نسخه بتا Hitman در تاریخ ۱۲ فوریه برای پلی استیشن ۴ و در ۱۹ فوریه برای رایانه های شخصی آغاز خواهد شد.

Hitman
نسخه کلکسیونی Hitman
IMDB
مدیر سایت دنیای بازی های رایانه ای
http://www.imdbgame.ir

دیدگاهتان را بنویسید


CAPTCHA Image
Reload Image