باز هم تاخیر در انتشار بازی Uncharted 4: A Thief’s End

بازی Uncharted 4: A Thief’s End

متاسفانه ناتی داگ امروز خبر ناراحت کننده ای را منتشر کرد.بازی Uncharted 4: A Thief’s End برای چندمین بار تاخیر خورد.در ادامه با ما همراه باشید.

امروز و برای چهارمین بار، سونی و ناتی داگ خبر ناراحت کننده ای را اعلام کردند. Uncharted 4: A Thief’s End قرار نیست سر موعد منتشر شود، بلکه با دو هفته تاخیر، در تاریخ 10 ماه مه یا به عبارتی 21 اردیبهشت ماه به بازار عرضه خواهد شد.

سونی می گوید که ناتی داگ در مراحل پایانی ساخت بازی است و در پایان این ماه قصد دارند تا بازی را برای انتشار روی دیسک به کارخانه ها بفرستند. گویا علت این تاخیر دو هفته ای، آماده سازی کامل بازی در مرحله پس-تولید بوده و مشکلی متوجه ناتی داگ نیست.

پس از جدایی تیم اصلی سازنده ی بازی، کارگردانان The Last of Us و Uncharted 2: Among Thieves روی کار آمدند و توسعه نسخه چهارم را به دست گرفتند. همین مسئله سبب شد تا توسعه دهندگان چند ماه از برنامه خود عقب بیافتند.

ابتدا این بازی قرار بود که در سال 2015 عرضه شود اما سونی اعلام کرد که تا پیش از بهار سال 2016 منتظر بازی نمانید. دست آخر تاریخ 18 مارس مشخص شد و چندی پیش بود که ناتی داگ این تاریخ را تا 26 آوریل به پیش راند. اما حالا با دو هفته تاخیر، Uncharted 4: A Thief’s End قرار است 21 اردیبهشت ماه سال آینده عرضه شود.

منبع : دیجیاتو به نقل از VG247

از این مطلب نیز دیدن کنید :  نسخه‌ی جدیدی از Fire Emblem برای نینتندو سوئیچ عرضه خواهد شد
IMDB
مدیر سایت دنیای بازی های رایانه ای
http://www.imdbgame.ir

دیدگاهتان را بنویسید


CAPTCHA Image
Reload Image