تاریخ انتشار ایپزود دوم بازی The Walking Dead: Michonne مشخص شد

The Walking Dead: Michonne

قسمت اول بازی The Walking Dead: Michonne در فوریه امسال تقریبا برای تمام پلتفم ها منتشر شد.حال استودیوی قدرتمند Telltale Games تاریخ انتشار قسمت دوم این بازی را مشخص کرده است.

داستان بازی The Walking Dead: Michonne در رابطه با شخصیت میشون و اتفاقاتی می باشد که برایش می افتد ، در این بازی شما شاهد این می باشید که بر اثر یک سری اتفاقات مرموز میشون مجبور به ترک گروه ریک گریمز می شود و باید مدتی را به تنهایی سر کند . داستان این بازی در رابطه با همین مدت و اتفاقات این برهه زمانی می باشد. طبق گفته استودیوی سازنده این عنوان دارای داستانی مستقل می باشد و همچنین باعث پیوند داستانی بین فصل دوم و سوم سری محبوب The Walking Dead می شود . گیم پلی این بازی مانند سایر ساخته های این استودیو در سبک اشاره و کلیک می باشد ، گرافیک بازی نیز یک گرافیک هنری بسیار زیبا و خیره کننده می باشد.

بازی The Walking Dead: Michonne

طبق اخبار منتشر شده ایپزود دوم بازی The Walking Dead: Michonne با عنوان Give No Shelter و در تاریخ 29 مارس 2016 برای پلتفرم های PS3,PS4,Xboxo 360,Xbox One,Mac,Android,IOS عرضه می شود.همچنین استدیو Telltale Games اعلام کده است که قسمت سوم بازی The Walking Dead: Michonne در ماه آپریل عرضه می شود.

از این مطلب نیز دیدن کنید :  تماشا کنید: Destiny 2 در سال ۲۰۱۷ عرضه می شود
IMDB
مدیر سایت دنیای بازی های رایانه ای
http://www.imdbgame.ir

دیدگاهتان را بنویسید


CAPTCHA Image
Reload Image