تاریخ انتشار بازی Cobalt مشخص شد

بازی Cobalt

کمپانی Mojang تاریخ دقیق عرضه ی بازی Cobalt را برای پلفترم های شرکت مایکروسافت و رایانه های شخصی اعلام کرده است.در ادامه با ما باشید.

بازی Cobalt “کبالت” توسط کمپانی موجانگ و کمپانی Oxeye طراحی شده و یک بازی ماجراجویی چند نفره می باشد. این بازی شامل 30 محیط بازی چند نفره، 6 نوع گیم پلی متفاوت، چند ده نوع سلاح مختلف و گیم پلی با عناصر منحصر به فرد است.

Cobalt دارای بخش کامل تک نفره به همراه Challenge Mode و Survival Mode است. همچنین این عنوان در حالت چند نفره از Co-op به صورت آنلاین و آفلاین پشتیبانی می کند. نسخه استیم نیز از حمایت Steam Wokshop برخوردار خواهد بود.

بنابر اعلام کمپانی Mojang بازی Cobalt سازنده اش زمان زیادی را برای ساخت آن صرف کرده و قرار است در تاریخ 2 فوریه برای Xobx One، Xbox 360 و PC با قیمت 20 دلار عرضه شود.

بازی Cobalt
تاریخ انتشار بازی Cobalt

در ادامه اظهارات مایکروسافت در خصوص این بازی را مشاهده خواهید کرد.

اظهارات مایکروسافت در خصوص این بازی :

تیر اندازی کنید، بچرخید، ضربه بزنید و بپرید تا در راه خود به سوی پیروزی آهسته آهسته پیش بروید. یک بازی چند نفره اکشن از سوی استودیو بازی سازی Oxeye. در این بازی می توانید به کمپین های چند نفره دیگر (معادل Squad در بازی Overkill) بپیوندید یا خط داستانی بازی را به صورت تک نفره طی کنید و کمپین خود را ایجاد کنید تا بتوانید راز و رمز های انسانی ناپدید شده در سیارات بیگانه را کشف کنید. 30 محیط بازی چند نفره، 6 نوع گیم پلی متفاوت، چند ده نوع سلاح مختلف و گیم پلی با عناصر منحصر به فرد مانند تصویر آهسته و غلتیدن خودکار، از ویژگی های این بازی است. کبالت حالتی بی پایان و قابل کشف دارد که یک سرگرمی بی نهایت را ارایه می دهد. همچنین شما همستر های (نوعی موجود شبیه به موش) سرکشی را روبه روی خود دارید که باید با آن ها مقابله کنید.

از این مطلب نیز دیدن کنید :  یوبیسافت: Assassin’s Creed جدید در سال 2016 منتشر نمی شود
IMDB
مدیر سایت دنیای بازی های رایانه ای
http://www.imdbgame.ir

دیدگاهتان را بنویسید


CAPTCHA Image
Reload Image