تربیت یک قاتل کامل با تریلر داستانی Hitman 101

Hitman 101

با پایان فصل اول از داستان اپیزودیک Hitman، شرکت های Square Enix و IO Interactive در حال آماده سازی انتشار فصل اول به طور کامل بعد از چند هفته هستند. پیش از آن روز، آن ها می خواهند به شما آموزش دهند که چگونه می توان یک قاتل بود!

در سال 2016، شرکت های Square Enix و IO Interactive اعلام کردند که روش جدیدی برای انجام سری بازی هیتمن وجود دارد. ایده آن ها انتشار بازی به صورت اپیزودهای مختلف با اهداف متفاوت در مکان های جدید بود. به نظر می رسید نتایج اولیه این طرح مثبت بود هرچند که برخی واکنش های منفی نیز از سوی کاربران شبکه بازی Steam دیده می شد.

SE و IO تصمیم گرفتند تا با انتشار فصل اول به صورت کامل، بازیکنان و gamer های جدیدی را که تاکنون Hitman بازی نکرده اند، جذب کنند. برای این کار آن ها تریلر داستانی Hitman 101 را منتشر کردند تا ترفندها و حیله های سری جدید بازی هیتمن را به شما آموزش دهند.

سازندگان هیتمن اعلام کرده اند که نسخه فیزیکی این بازی برای Xbox One، Playstation 4 و PC در 31 ژانویه 2017 منتشر خواهد شد.

 

تریلر داستانی بازی Hitman 101

در این تریلر، هیتمن خیره کننده است. حتی مفهوم داشتن هدف برای مدت زمان کوتاه نیز جالب به نظر می رسد. علاوه بر این، موارد دوست داشتنی دیگری درباره هیتمن وجود دارد که در فصل اول وجود دارد.

در کانال آپارت IMDBgame با تریلرهای بازی ها همراه باشید.

از این مطلب نیز دیدن کنید :  بازی Ratchet & Clank گلد شد
IMDB
مدیر سایت دنیای بازی های رایانه ای
http://www.imdbgame.ir

دیدگاهتان را بنویسید


CAPTCHA Image
Reload Image