تماشا کنید: تریلر فیلم سینمایی Assassin’s Creed

فیلم سینمایی Assassin’s Creed

به تازگی تصاویر و تریلر های جدیدی از فیلم سنمایی Assassin’s Creed منتشر شده است در ادامه با تریلری از این فیلم سینمایی همراه باشید.

در فیلم سینمایی Assassin’s Creed، کالوم لینچ که به قاتلین کشی معروف است ، وارد شهر نیویورک شده و قصد دارد که از سرگذشت خود درباره آینده اش بیشتر بفهمد. او و همسرش در پی ماجراجویی ها و قتل های خود می روند و ….

بازیگر برنده اسکار، ماریون کوتیار با امضای قراردادی به مایکل فاسبندر در پروژه «فرقه قاتلین» (Assassin’s Creed) پیوست.  بنابر گزارش اختصاصی تاینی موویز ، تیم کوتیار و فاسبندر می تواند برای ساخت چندگانه عنوان «فرقه قاتلین» به انداره کافی قدرتمند باشد. پنجشنبه، رئیس یوبیسافت Yves Guillemot اعلام کرد که مجوز فیلم توسط New Regency صادر شده و اکران فیلم برای ۲۱ دسامبر ۲۰۱۶ (۳۰ آذز ۹۵) برنامه ریزی شده است.

فیلم سینمایی Assassin’s Creed را جاستین کورتزل کارگردانی می‌کند. کوتیار، فاسبندر و کورتزل هم‌ اکنون نیز در پروژه دیگری به نام «مکبث» همکاری می‌کنند. این پروژه که اخیرا به پایان مرحله فیلمبرداری رسیده است، اقتباسی از نمایشنامه مشهور شکسپیر است که جاستین کورتزل کارگردانی کرده و مایکل فاسبندر در آن نقش “مکبث” و ماریون کوتیار نقش “لیدی مکبث” را ایفا کرده است.

فیلم سینمایی Assassin’s Creed
Assassin’s Creed 2016 trailer

کوتیار سال ۲۰۰۷ برای بازی در فیلم «زندگی مانند گل سرخ» موفق به دریافت اسکار بهترین بازیگر زن شد. وی البته بیشتر برای بازی در فیلم «شوالیه تاریکی برمیخیزد» محصول سال ۲۰۱۲ شناخنه شده است. کوتیارد همچنین برای بازی در فیلم «دو روز و یک شب» نامزد اسکار بهترین بازیگر زن امسال نیز است.

از این مطلب نیز دیدن کنید :  ویدیوی جدید از کنسول Wii U به مناسبت کریسمس

تریلر فیلم سینمایی Assassin’s Creed را در زیر مشاهده می کنید :

IMDB
مدیر سایت دنیای بازی های رایانه ای
http://www.imdbgame.ir

دیدگاهتان را بنویسید


CAPTCHA Image
Reload Image