تریلر و تصاویر جدید از بازی Escape from Tarkov

Escape From Tarkov

اگر از علاقه مندان به بازی های سبک شوتر اول شخص هستید خبر خوبی برای شما دارم! بازی «بازی فرار از تارکوف» Escape from Tarkov یک بازی جدید شوتر است که توسط شرکتی در حال ساخت است که بازی Metro را ساخته است.در ادامه با تصاویر جدید این بازی به همراه تریلری زیبا از آن همراه باشید.

داستان بازی Escape from Tarkov فرار از تارکوف در زمان حال و در شهر خیالی تارکوف به وقوع می پیوندد. شهری که بر اساس رخداد های موجود در این بازی یکی از مراکز صنعتی کشور روسیه به شمار می رود و در بخش شمالی این کشور قرار گرفته است. با این حال جنگی خانمان سوز که میان دو ارتش خوصی رخ می دهد، طومار این شهر را در هم می پیچد و محیط آن را به ویرانه ای ماتم زده تبدیل می کند.عنوان Escape from Tarkov با استفاده از موتور بازیسازی Unity 5 تولید میشود.

یکی از ویژگی هایی که سازندگان بازی فرار از تارکوف سعی در طراحی آن در بطن این اثر داشته اند، واقع گرایی هر چه بیشتر و حفظ این ویژگی در تمامی جنبه های مربوط به این بازی بوده است. بر همین اساس شما در طول تجربه ی خود در شهر تارکوف تنها یک بار فرصت زنده ماندن خواهید داشت و در صورت مرگ تمامی ساز و برگ تان را از دست می دهید.

در ادامه شاهد تصاویر و تریلر جدید از بازی Escape from Tarkov خواهید بود.

از این مطلب نیز دیدن کنید :  تصاویر جدیدی از بازی Infinity: Battlescape منتشر شد
IMDB
مدیر سایت دنیای بازی های رایانه ای
http://www.imdbgame.ir

دیدگاهتان را بنویسید


CAPTCHA Image
Reload Image