تصاویر بازی Space Hulk: Deathwing منتشر شد

بازی Space Hulk: Deathwing

کمپانی Focus Home Interactive سازنده ی بازی Space Hulk: Deathwing به تازگی چند تصویر از این عنوان شوتر منتشر کرده است که در ادامه میتوانید مشاده کنید.

داستان بازی بدین گونه‌ است که Space Hulk از یک مجموعه‌ی بزرگ از سفینه‌ها، سیارک‌های از بین رفته و مخروبه‌هایی تشکیل شده که ذوب شد‌ه‌اند و به یک شی شناور در فضا تبدیل شده‌اند. در بازی شما کنترل شخصیتی به نام دث‌وینگ لایبررین را بر عهده دارید که رهبر گروه نابودگران سفینه‌های فضایی است و Space Hulk توسط بیگانگان آلوده شده است. استودیوی استریم ان که پیش از این ساخت بازی تیراندازی نقش آفرینی E.Y.E: Divine Cybermancy را در کارنامه‌ی خود دارد، توضیح می‌دهد در بازی Space Hulk: Deathwing بازیکنان در تونل‌های Space Hulk، علیه بیگانگان می‌جنگند و مهارت، توانایی جدید و تجهیزات جدیدی از تجربه‌ی ماموریت‌ها بدست می‌آورند.

استودیوی Games Workshops که در سال 1975 دز لندن تاسیس شده و در اون زمان به ساخت بازی های سرگرم کننده با چوب  میپرداخت و  در حال حاضر طراح و منتشر کننده  تعدادی از بازی ها مثل عناوین Warhammer 40000 هست یک سری از تصاویر بازی Space Hulk: Deathwing رو منتشر کرده که در زیر میتونید ببینید.Space Hulk: Deathwing بازی  شوتر اول شخص هست که   امسال برای کنسول های Xbox One و PS4 و همچنین ویندوز عرضه خواهد شد.

بازی Space Hulk: Deathwing

بازی Space Hulk: Deathwing

بازی Space Hulk: Deathwing

بازی Space Hulk: Deathwing

از این مطلب نیز دیدن کنید :  آیا XBOX ONE و PS4 ارزان می شوند؟
IMDB
مدیر سایت دنیای بازی های رایانه ای
http://www.imdbgame.ir

دیدگاهتان را بنویسید


CAPTCHA Image
Reload Image