تصاویر زیبایی از بازی Gears of War 4 منتشر شد+اطلاعات بازی

بازی Gears of War 4

یکی از نقاط قوت کنسول Xbox One در سال 2016 بازی Gears of War 4 می باشد.عنوانی فوق العاده حرفه ای و گرافیکی که قرار است در پاییز امسال عرضه شود.در ادامه با تصاویر فوق العاده ای از بازی همراه باشید.

بازی Gears of War 4 به طور کلی دارای سه شخصیت اصلی با نام های JD Fenix ،Del و Kait خواهد بود. نکته جالب اینجاست JD Fenix، همان گونه که از فامیلش می توان حدس زد، پسر Marcus Fenix، شخصیت اصلی سه گانه، است.

داستان بازی 25 سال پس از اتفاقات قسمت سوم روایت می شود؛ زمانی که به واسطه انفجاری، وضعیت آب و هوایی منطقه به شدت وخیم شده و اتحاد جهانی Coalition of Ordered Governments یا به صورت اختصار COG، انسان ها را برای فرار از طوفان های وحشتناک وارد شهرهای پوشیده از دیوار می کنند تا از خطر انقراض نجات یابند.

اما در این بین دسته ای از انسان ها نیز وجود داشتند که از این تصمیم پیروی نمی کنند. زیرا به اعتقادشان انسان اگر می خواهد زندگی کند باید آزاد باشد. بدین ترتیب، آنان در پشت دیوارها سکونت می یابند. همین عامل سبب می گردد تا این گروه را Outsider [بیگانگان] می نامند. اگر با این توضیحات یاد سریال Game of Thrones افتادید تعجب نکنید. البته بد برداشت نشود، مقصود از جمله قبلی کپی برداری از سوی سازنده نبود، بلکه با این اطلاعات می توان به خوبی پتانسیل های داستانی قسمت چهارم را درک نمود.

بازی از جایی شروع می شود که قبیله ای از بیگانگان توسط نیرویی مرموز مورد حمله قرار گرفته و افراد آنان ربوده می شوند. در پی این اتفاق، سه شخصیت اصلی داستان تصمیم می گیرند با جستجو از راز آن پرده بردارند.

از این مطلب نیز دیدن کنید :  کار ساخت Borderlands 3 پس از Battleborn شروع می شود

داستان بازی Gears of War 4 تنها به 24 ساعت از ماجراجویی سه شخصیت اصلی می پردازد. ایده خیلی جالبی به نظر می رسد و باید دید سازنده در همین زمان کوتاه چگونه می تواند داستان را روایت کند. البته گیرز آو وار 2 نیز خود تنها در طول چند شبانه روز اتفاق می افتاد.

همان طور که گفته شد، JD پسر مارکوس فینیکس است؛ فردی ایده آلیست که در دوران جوانی، پس از اتفاقی، برای پیوستن به شبه نظامیان COG از خانه فرار می کند. دلیل گریز او در طول بازی مشخص خواهد شد. صداپیشگی وی را Liam McIntyre، بازیگر سریال اسپارتاکوس، برعهده دارد.

بازی Gears of War 4

Kait Diaz در بیرون از دیوارها به دنیا آمد. پدر و مادر او از رهبران گروه بیگانگان بودند اما پس از مدتی پدرش به صورت غم انگیزی میمیرد تا باعث شود او به نیروهای COG بپیوندد. کیت چون بیرون از دیوار ها زندگی کرده، اقدامات COG را به خوبی نمی تواند درک کند. این وجود او به سرعت توانست با جی دی رابطه دوستان بر قرار کند. صداپیشگی او را Laura Bailey برعهده دارد. وی در گذشته روی بازی های گوناگونی مانند Halo 5 فعالیت داشته.

بازی Gears of War 4

Delmont یکی از دیگر شخصیت های اصلی است که با جی دی در مدارس شبانه روزی آشنا می گردد. او به واسطه اتفاقاتی مجبور می شود تا جی دی را همراهی کند. صداپیشگی او را Eugene Byrd برعهده دارد. وی در بازی های ویدیویی و سریال های تلوزیونی مانند Arrow و Battlefield Hardline حضور داشته.

بازی Gears of War 4

منبع اطلاعات : دیجیاتو

امروز نیز تصاویر جدیدی از بازی Gears of War 4 در جدیدترین شماره مجله GameInformer قرار گرفت.این تصاویر صحنه های بسیار زیبایی را از محیط بازی نشان می دهد که هر گیمری را هیجان زده می کند.در زیر شاهد تصاویر منتشر شده هستید:

از این مطلب نیز دیدن کنید :  تماشا کنید: تریلر بازی Forza Motorsport 6: Apex با کیفیت 4K

بازی Gears of War 4

بازی Gears of War 4

بازی Gears of War 4

بازی Gears of War 4

بازی Gears of War 4

IMDB
مدیر سایت دنیای بازی های رایانه ای
http://www.imdbgame.ir

دیدگاهتان را بنویسید


CAPTCHA Image
Reload Image