تماشا کنید: تریلر جدید بازی Tom Clancy’s The Division

Tom Clancy’s The Division

یکی از موردانتظارترین عناوین سال 2016 بازی Tom Clancy’s The Division است که قرار بود در سال 2015 منتشر شود اما بنا به دلایلی تاخیر خورد. در ادامه با جدیدترین تریلر این بازی همراه باشید.

بازی Tom Clancy’s The Division در سبک بازی آنلاین چند نفره ، اکشن سوم شخص است که توسط Ubisoft Massive ، Ubisoft Reflections و Ubisoft Red Storm طراحی و ساخته شده و توسط کمپانی Ubisoft به بازار عرضه می شود.

Tom Clancy’s The Division الهام گرفته از عملیات زمستان سیاه و رهنمود 51 است که حوادث دنیای واقعی و آسیب پذیری ما را نشان می دهد . در این بازی جامعه دچار ضعف و پیچیدگی شده است ، در بازی Tom Clancy’s The Division یک بیماری که در جمعه سیاه است باعث سقوط ایالات متحده در پنج روز می شود . بازیکن در یک گروه به نام Strategic Homeland Division – SHD است که کوتاه تر شدن به آن ها The Division ( یگان ) می گویند . این گروه برای مبارزه با این بیماری به دستور مستقیم رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا تاسیس شده است و این گروه هر کاری که می توانند باید انجام دهند ، بازیکنان به شکل آنلاین بازی می کنند که آنها مقابل دشمنان AI-کنترل و همچنین دیگر بازیکنان در بازی قرار می گیرند.

Tom Clancy’s The Division

بازی The Division در تاریخ ۸ مارس ۲۰۱۶ برای کنسول های نسل هشتمی PS4 و XBOX ONE به همراه PC عرضه می شود.در ادامه جدیدترین تریلر این بازی را مشاهده میکنید:

از این مطلب نیز دیدن کنید :  آخرین تریلر Uncharted 4: A Thief's End منتشر شد
IMDB
مدیر سایت دنیای بازی های رایانه ای
http://www.imdbgame.ir

دیدگاهتان را بنویسید


CAPTCHA Image
Reload Image