تماشا کنید: Destiny 2 در سال ۲۰۱۷ عرضه می شود

Destiny 2

به نظر می رسد امسال و سال آینده سال های شلوغی برای اکتیویژن، ناشر عنوان Destiny است. علاوه بر انتشار نسخه جدید فرانچایز Call of Duty در سال ۲۰۱۶، به نظر می رسد این شرکت قصد دارد تا عنوان Destiny 2 را نیز در سال ۲۰۱۷ عرضه کند. در ادامه ویدیویی با همین عنوان مشاهده خواهید کرد.

اکتیویژن، ناشر فرانچایز Destiny، در جریان گزارش مالی سال ۲۰۱۵ خود اعلام کرد که قصد دارد تا در ماه های آینده محتویات الحاقی جدیدی برای عنوان  منتشر کند. بزرگ ترین و مهمترین محتوای الحاقی این عنوان در بهار ۲۰۱۶ و دیگری نیز در اواخر سال ۲۰۱۶ منتشر خواهند شد و از این رو سال ۲۰۱۶ سال بسیار شلوغی برای این شرکت و استودیوی بانجی، سازنده عنوان Destiny، خواهد بود. به علاوه اکتیویژن در جریان این رویداد رسما اعلام کرد که عنوان Destiny 2 نیز در سال ۲۰۱۷ عرضه خواهد شد.

Destiny 2

اکتیویژن در گزارش مالی سه ماهه چهارم سال مالی ۲۰۱۵ اعلام کرد که در آمد حاصل از فروش فرانچایز Call of Duty سالیانه رشد بالایی داشته و عنوان Call of Duty: Black Ops 3 چه در طول سال و چه در سه ماهه چهارم بیشترین تعداد کاربران فعال را به خود اخصاص داده است. همچنین اکتیویژن می گوید عنوان Call of Duty: Black Ops 3، بیشترین میزان فروش Season Pass را در تاریخ این فرانچایز داشته است.

به گفته این شرکت، عناوین The Skylanders: SuperChargers و Guitar Hero Live در سال گذشته از لحاظ فروش، عملکرد ضعیف تری داشته اند و اکتیویژن وجود رقبای قدرتمند در زمینه ساخت عناوینی به سبک اسباب بازی زنده و هجوم کاربران به سوی تلفن های هوشمند را دلیل این عملکرد ضعیف می داند. نسخه جدیدی از عنوان Guitar Hero در سال ۲۰۱۶ منتشر نخواهد شد اما اکتیویژن قصد دارد تا در سال ۲۰۱۶ محتویات الحاقی بیشتری برای عنوان Guitar Hero Live عرضه کند. نسخه جدید عنوان Skylanders نیز به همراه سریال انیمیشنی با همین نام در سال ۲۰۱۶ منتشر می شوند.

از این مطلب نیز دیدن کنید :  نقد و بررسی بازی Call of Duty: Black Ops 3

منبع خبر: وب سایت گیمفا

در زیر ویدیوی منتشر شده در رابطه با سال انتشار Destiny 2 را مشاهده میکنید :

IMDB
مدیر سایت دنیای بازی های رایانه ای
http://www.imdbgame.ir

دیدگاهتان را بنویسید


CAPTCHA Image
Reload Image