رزولوشن و نرخ فریم نسخه ی جدید عنوان Resident Evil 6 مشخص شد

عنوان Resident Evil 6 برای اولین بار در سال 2012 توسط Capcom طراحی و ساخته شد و برای پلتفرم های رایانه های شخصی و اکس باکس 360 و پلی استیشن 3 عرضه شد.حال مدتی می شود که کمپانی کپکام اعلام کرده است که نسخه ی نسل هشتمی بازی ذکر شده قرار است امسال عرضه شود.

طبق اخبار منتشر شده از سوی سازندگان، بازی Resident Evil 6 با رزولوشن 1080p و نرخ فریم ثابت 60 بر روی کنسول های PS4 و Xbox One اجرا خواهد شد.

تهیه کننده ارشد پلتفرم های دیجیتالی کمپانی کپکام،آقای ویلیام بیکن معتقد است که بازی Resident Evil 6 به شکلی عالی روی هردو کنسول اجرا می شود و ورژن پی سی برابری می کند.

Resident Evil 6

او همچنین گفته است که در نسخه ی نسل هشتمی بازی یک ماد وجود خواهد داشت که برای بهبود بخش چندنفره تاثیر قابل توجهی خواهد داشت.

نسخه ی نسل هشتمی بازی Resident Evil 6 قرار است در تاریخ 29 مارس 2016 (10 فروردین 95) برای کنسول های PS4 و Xbox One عرضه شود.

در آخر نگاهی داریم به داستان بازی Resident Evil 6 :

10 سال از اتفاقات شهر راکون Raccon City می گذرد و رئیس جمهور ایالت متحده تصمیم گرفته که همه ی ماجرا را در مورد آزمایشات شرکت آمبرلا و اتفاقات پیش آمده به جهان توضیح بدهد . او با چندی از بازماندگان راکون مثل لئون در محلی برای برگزاری این مراسم و اعلام آن جمع شده اند که مورد حمله زامبی ها قرار می گیرند از طرفی کریس یکی دیگر از کسانی که از راکون نجات یافته در چین با زامبی ها مبارزه می کند . خیلی زود معلوم می شود دیگر هیچ جایی در جهان امن نیست و سایه ای از مرگ و وحشت سراسر جهان را فرا گرفته است .

از این مطلب نیز دیدن کنید :  بازی Mirror’s Edge Catalyst تاخیر خورد
IMDB
مدیر سایت دنیای بازی های رایانه ای
http://www.imdbgame.ir

دیدگاهتان را بنویسید


CAPTCHA Image
Reload Image