رکوردشکنی Steam در تعداد کاربران آنلاین

Steam

احتمالا تاکنون نام استیم را بارها در سایت ها و حتی هنگام نصب بازی ها شنیده اید.Steam برای توزیع بازی‌های رایانه‌ای و رسانه‌های مرتبط آنلاین استفاده می‌شود.در ادامه با خبری جالب از استیم همراه باشید.

ابتدا برای دوستانی که نمیدونند استیم چیه یک معرفی کوتاهی بگم.Steam یک نرم‌افزار انجام توزیع دیجیتال، مدیریت حقوق دیجیتال، بازی ویدئویی چندنفره و پلت‌فرم‌های ارتباطی است که توسط شرکت والو توسعه می‌یابد.

در ماه اکتبر 2015 تعداد کاربران همزمان استیم بیش از 10 میلون نفر بود و رکوردی در این زمینه برای این شرکت بود.

اما در تاریخ 3 ژانویه 2016 و با توجه به کریسمس این رکورد شکسته شد و تعداد کاربران آنلاین در شبکه ی بازی استیم 12.3 میلیون نفر گزارش شد! که آماری فوق العاده برای Steam است.

steam
رکوردشکنی steam

در اکتبر ۲۰۱۲، شرکت والو ویژگی جدیدی را فراهم کرد تا داده‌های از نوع غیر بازی‌های رایانه‌ای نیز در محیط انجمن استیم به اشتراک گذاشته شود، که این خود شامل قابلیت‌های گسترده‌ای شامل فهرست دوستان، گروه‌ها، ذخیره‌سازی ابری داده‌ها، چت صوتی و تصویری بازیبازان برای بازی‌های آنلاین و … نیز می‌شود.

بعضی از بازی های PC برای اجرا نیازمند نرم افزار استیم هستند و در این چند ساله اخیر بازی های شبکه ای را فقط در استیم میشناسند.بازی Dota 2 برترین عنوان Steam است.

برترین بازی های استیم
لیست برترین بازی های استیم
از این مطلب نیز دیدن کنید :  تاریخ انتشار Rise of the Tomb Raider برای PC مشخص شد
IMDB
مدیر سایت دنیای بازی های رایانه ای
http://www.imdbgame.ir

دیدگاهتان را بنویسید


CAPTCHA Image
Reload Image