فروش Shovel Knight از مرز 1.2 میلیون عبور کرد

بازی Shovel Knight

تعداد نسخه های فروش رفته بازی Shovel Knight از شرکت بازی سازی Club Yacht، از مرز 1.2 میلیون نسخه گذشت. در ادامه با جزئیات فروش این بازی همراه باشید.

تعداد نسخه های فروش رفته بازی Shovel Knight از شرکت بازی سازی Club Yacht، از مرز 1.2 میلیون نسخه گذشت. سازندگان این بازی با تایید این خبر اعلام کردند که همچنین توانسته اند به برخی دیگر از نقاط عطف خود که در سال 2014 تعیین کرده بودند، برسند. از جمله این نقاط می توان به ضعف فروش پلت فرم و خرید و فروش فیگور های کوچک  Amiibo که تندیس هایی ساخته شده از شخصیت های بازی است، اشاره کرد. همچنین قابل ذکر است که اکثریت نسخه های بازی Shovel Knight  به صورت دیجیتالی فروخته شده است و تنها 200.000 نسخه از کل تعداد نسخه های فروخته شده به صورت فیزیکی بوده است.

نکته جالب توجه آن است که آمار 180.000 تندیس فروخته شده بازی Shovel Knight بر اساس داده های کاربرانی که با استفاده از Steam بازی می کنند، بدست آمده است. تنها 23 درصد از بازیکنان Steam توانسته اند بازی Shovel Knight را به پایان برسانند. در کل، آمار نشان می دهد که Steam، محبوب ترین پلت فرم بازی Shovel Knight بوده است.

دیوید آنجلو (David D’Angelo) برنامه نویس بازی Shovel Knight در یک مقاله در سایت Gamasutra درباره فروش بازی اینچنین گفته است: «Steam بهترین پایگاه فروش ما است اما باید اشاره کرد که این پلت فرم از مزایای فروش با تخفیف استفاده می کند. به طور متوسط در یک ماه، میزان فروش Nintendo 3DS تقریبا دو برابر میزان فروش Steam است.  Shovel Knight به فروش خود بر روی پلت فرم های Steam، Nintendo 3DS و دیگر پلت فرم ها ادامه خواهد داد.» وی همچنین افزود: «ما در حال حاضر در شوک هستیم! چرا که تا پیش از این یک بازی موفق در مجموعه ما به سختی توانسته است 50.000 نسخه بفروشد»

از این مطلب نیز دیدن کنید :  تریلر بازی های Cyberpunk 2077 و Battleborn

فروشگاه PlayStation تا 21 آپریل این بازی را عرضه خواهد کرد. فروش Shovel Knight برای پلی استیشن 3، پلی استیشن 4 و پلی استیشن Vita در حال حاضر 33 درصد تخفیف دارد.

شرکت بازی سازی Yacht Club در نظر دارد تا پایان سال 2016، توسعه بازی را به اتمام رسانده و بروزرسانی های جدیدی برای Shovel Knight به همراه یک نسخه کتاب فیزیکی هنری بازی منتشر کند.

دیدگاهتان را بنویسید


CAPTCHA Image
Reload Image