مدیرعامل گیم استاپ: PlayStation VR پاییز عرضه می شود

PlayStation VR

مدیرعامل گیم اسپات اخیرا در گفتگو با Fox Business، ناخواسته از تاریخ احتمالی عرضه هدست واقعیت مجازی سونی به بازار خبر داد. پاول راینز در گفتگوی خود گفت که پاییز سال 2016، انتظار دارد تا فروشگاهش برای ارائه PlayStation VR آماده شده باشد.

مجری برنامه از راینز در مورد علاقه اش به هدست های واقعیت مجازی پرسید و وی در پاسخ گفت: «در حال حاضر برای عرضه محصولات بزرگ حوزه واقعیت مجازی آماده می شویم.» و طبیعتا منظور وی از این سه، آکیلس ریفت، اچ تی سی وایو و پلی استیشن وی آر است.

گیم استاپ این روزها در حال «مذاکره» با دو کمپانی HTC و Oculus VR است تا سند جزئیات و نحوه فروش هدست های شان را از طریق استورهای زنجیره ای گیم استاپ تنظیم نماید اما وی صراحتا در مورد پلی استیشن وی آر گفت: «ما محصول سونی را پاییز امسال عرضه می کنیم.»

PlayStation VR

وبسایت Polygon نیز در ایمیلی به این شرکت در خصوص صحت گفته های مدیرعامل، جویای حقیقت شد و در پاسخ از سخنگوی شرکت شنید: «برای شفاف سازی، سونی هنوز تاریخ عرضه ای برای PlayStation VR اعلام نکرده، هر زمان که عرضه شود، از فناوری ای که بازی ها را تغییر خواهد داد شگفت زده خواهیم شد.»

اگر گفته های راینز حقیقت داشته باشند، یعنی سونی PlauStation VR را قرار است با تاخیر به بازار عرضه کند. آخرین بار، این شرکت ژاپنی اعلام داشت که هدست نام برده تا آخر بهار یا به عبارتی انتهای نیمه اول سال عرضه می شود.

منبع : دیجیاتو
از این مطلب نیز دیدن کنید :  تاریخ برگزاری کنفرانس سونی در CES 2016 مشخص شد
IMDB
مدیر سایت دنیای بازی های رایانه ای
http://www.imdbgame.ir

دیدگاهتان را بنویسید


CAPTCHA Image
Reload Image