یوبیسافت: Assassin’s Creed جدید در سال 2016 منتشر نمی شود

Assassin’s Creed

در چند هفته ی اخیر گمانه زنی هایی در رابطه با عدم عرضه نسخه جدید فرنچایز سالانه یوبیسافت یعنی Assassin’s Creed در سال ۲۰۱۶ به گوش می رسید.حال Ubisoft این گمانه زنی ها را تایید کرده است!

آقای Yves Guillemot مدیر عامل کمپانی یوبیسافت این خبر را تایید کرد و علت آن را هم ایجاد ابعاد جدید در بازی خوانده است.متن بیانیه رسمی یوبیسافت در این رابطه به صورت زیر می باشد:

“در سال 2016 ما میخواهیم کمی به عقب برگردیم و فرنچایز Assassin’s Creed را مرور و بررسی کنیم.پس در این سال، Assassin’s Creed جدید عرضه نخواهد شد.

از زمان انتشار Assassins Creed Unity تاکنون ما به لطف بازخوردهای شما طرفدارن چیزهای زیادی را آموختیم.ما تغییراتی را در روند توسعه بازی ایجاد کردیم و تصمیم گرفیتم سری Assassin’s Creed را به یک فرنچایز برتر در سبک جهان آزاد تبدیل کنیم.ما امسال را صرف تکامل مکانیک های بازی خواهیم کرد تا به قولی که بابت یک Assassin’s Creed به یادماندنی و تجربه گیم پلی منحصر به فرد داده بودیم وفا کنیم.

به زودی اطلاعات بیشتری در این رابطه در اختیارتان قرار خواهیم داد.”

پس امسال به جز فیلم Assassin’s Creed و نسخه های Chronicles خبری از یک فرنچایز کامل Assassins Creed نخواهد بود و احتمالا باید تا سال 2017 منتظر بمانیم.

Assassin’s Creed

چندی پیش نیز در سایت های بزرگ شایعه شد که Assassins Creed جدید در سال 2017 و در مصر باستان خواهد بود که احتمال می رود این خبر درست باشد.زیرا تاکنون ویدیوها و تصاویری منتشر شده است که نشان دهنده ی این امر می باشد.

از این مطلب نیز دیدن کنید :  امتیازات بازی Assassin’s Creed Chronicles: Russia منتشر شد+گیم پلی بازی

آخرین نسخه ی منتشر شده از این سری بازی Assassin’s Creed Syndicate بود که موفقیت های زیادی را کسب کرد.این بازی در لندن جریان داشت.

در پایان نظر شما درباره ی Assassin’s Creed جدید چیست؟

IMDB
مدیر سایت دنیای بازی های رایانه ای
http://www.imdbgame.ir

دیدگاهتان را بنویسید


CAPTCHA Image
Reload Image