12 دقیقه با گیم پلی بازی Mafia III

Mafia III

بدون شک اگر از علاقه مندان به گیم هستید با سری بی نظیر Mafia آشنا هستید. Mafia 2 آخرین نسخه از سری مافیا بود که در سال 2010 برای کنسول های نسل هفتم و رایانه های شخصی منتشر شد.بالاخره پس از گذشتن چند سال در سال 2015 اعلام شد که سومین نسخه از این بازی در سال 2016 وارد بازار میشود.در ادامه همراه ما باشید.

شرکت 2K Games چندی قبل تریلر و تصاویر اولیه بازی Mafia III را در فضای مجازی منتشر کرده است.در ادامه شاهد گیم پلی 12 دقیقه ای از بازی خواهید بود.

اما پیش از آن نگاهی می اندازیم به بازی Mafia III عنوانی که قرار است شما را به دوران بحران پس از جنگ ویتنام، نژاد پرستی، موادمخدر و جرم و جنایت در سال ۱۹۶۰ ببرد.

عنوان Mafia علاقه مندان خاص خود را دارد و تقریبا میتوان این نوع بازی ها را بازی های باز نامید.چون شما محدودیتی در این گونه بازی ها ندارید همانند عنوان معروف GTA که میتوانید بدون انجام ماموریت های بازی در شهر به طور آزدادانه به بازی ادامه دهید!قطعا Mafia III یکی از اصلی ترین رقبای عنوان GTA V خواهد بود.

Mafia III

تاکنون اطلاعات زیادی درباره ی مراحل بازی و جزئیات آن منتشر نشده است اما در گیم پلی زیر تا حدودی با این بازی محبوب آشنا می شوید.

توجه فرمایی که عنوان Mafia III در اواسط سال 2016 میلادی برای کنسول های PS4 و XBOX ONE و رایانه های شخصی منتشر می شود.در زیر گیم پلی بازی را مشاهده میکنید :

از این مطلب نیز دیدن کنید :  امتیازهای Hitman – Intro Pack منتشر شد
IMDB
مدیر سایت دنیای بازی های رایانه ای
http://www.imdbgame.ir

دیدگاهتان را بنویسید


CAPTCHA Image
Reload Image