Clash of Clans باز هم پردرآمدترین بازی موبایل شد

بازی Clash of Clans

شرکت App Annie همانند سال های اخیر با بررسی درآمدهای مالی بازی های موبایل،عنوان Clash of Clans را برای دومین سال متوالی پردرآمدترین بازی موبایل اعلام کرد.

بازی بسیار محبوب با بازی هایی همچون Game of War و Candy Crush Saga در رقابت بود اما توانست برای دومین سال پردرآمدترین بازی سال برای برروی هردو سیستم عامل اندروید و iOS شود.

با توجه به این آمار استودیو Supercell سازنده ی بازی «جنگ های قبیله ای» نیز به عنوان پردرآمدترین استودیوی سازنده بازی‌های موبایل انتخاب شد.

در بررسی دقیق تر App Annie نیز اعلام شد بازی های ساخته شده توسط EA بیشترین دانلود را در اینترنت داشته است و همچنین بازی Crossy Road نیز بیشترین دانلود را داشته است.

همچنین بازی Candy Crush Saga بیشترین کاربر فعال را در سال 2015 داشته است.

بازی Clash of Clans
Clash of Clans پردرآمدترین بازی موبایل سال ۲۰۱۵ است

حتما با بازی کلش آو کلنز آشنا هستید ولی باز هم اگر تا به حال با این بازی آشنا نشده اید باید بگوبم که :

Clash of Clans بازی جدید و فوق العاده زیبای آنلاین در سبک بازی های استراتژیک برای سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارترین بازی های اندروید به شمار می رود که به صورت رایگان عرضه شده است. در این بازی شما باید با ابزارهای در دسترس یک دهکده ی منحصر به فرد را بسازید، آن را رونق ببخشید و در جنگ های مختلف بر دهکده های دیگر غالب شوید و در جنگ های مختلف بین قبایل با پیروزی بیرون آیید. شما این امکان را در اختیار دارید که دهکده و امپراطوری خود را با سلیقه ی خودتان بنا کنید. البته بنای دهکده به این آسانی ها هم نیست چرا که در هنگام کمبود ابزارها، دشمنان مختلف به شما حمله ور می شوند که باید با استراژیتان آن ها را سرکوب کنید.

از این مطلب نیز دیدن کنید :  آپدیت جدید Clash of Clans ویژگی های مهمی دارد
IMDB
مدیر سایت دنیای بازی های رایانه ای
http://www.imdbgame.ir

دیدگاهتان را بنویسید


CAPTCHA Image
Reload Image