Far Cry Primal بخش چند نفره ندارد

Far Cry Primal

Far Cry Primal جدیدترین نسخه از سری محبوب Far Cry است که توسط کمپانی بزرگ یوبیسافت در حال ساخت است.به تازگی خبر رسیده است که این عنوان فاقد بخش چند نفره است.

بر خلاف عنوان های قبلی Far Cry، عنوان بعدی آن یعنی Far Cry Primal حالت مولتی پلیر نخواهد داشت. تیم سازنده از همان مراحل اولیه ساخت بازی این تصمیم را گرفته بود. Ubisoft دلیل این کار را توضیح داده است.

طبق یکی از پست هایی که توسط جیسون پارادایس (Jason Paradise) یکی از مدیران انجمن Ubisoft در Steam Community به اشتراک گذاشته شد، خواسته تیم سازنده این بوده که بهترین عنوان را به بازیکنان تحویل دهد و بنابراین باید تغییرات اساسی در گیم پلی ایجاد می کرد.

“به نمایش در آوردن عصر حجر و همچنین تهیه کردن یک گیم پلی خوب برای گیمرها براساس سری Far Cry نیازمند این بود که ما یک سری چیزهای اصلی را در گیم پلی از نو بسازیم. قطعا این مسئولیت کوچکی نیست. برای رسیدن به این هدف، تیم ما نیاز به اولویت بندی های جدیدی داشت.”

Far Cry Primal
Far Cry Primal فاقد بخش چند نفره است

“بنابراین در همان مراحل اولیه ساخت، تیم ما تصمیم سختی گرفت و آن هم این بود که تلاشمان را فقط بر بخش تک نفره متمرکز کنیم.”

قبلا اعلام شده بود که Far Cry Primal برنامه ویرایش هم نخواهد داشت. این برنامه به بازیکنان اجازه می داد تا نقشه های دلخواه خود را بسازند و به اشتراک بگذارند. این نقشه ها در حالت مولتی پلیر استفاده می شدند. پس با حذف حالت مولتی پلیر، منطقی است که این برنامه هم وجود نداشته باشد.

از این مطلب نیز دیدن کنید :  سیستم مورد نیاز عنوان Far Cry Primal مشخص شد

Far Cry Primal در تاریخ 23 فوریه برای Xbox One و PS4 و در تاریخ 1 مارس برای PC عرضه خواهد شد.

منبع : Pardisgame.net

IMDB
مدیر سایت دنیای بازی های رایانه ای
http://www.imdbgame.ir

دیدگاهتان را بنویسید


CAPTCHA Image
Reload Image