Playstation 5 و XBOX جدید حداکثر تا سال 2020 عرضه می شوند

Playstation 5 و XBOX TWO

کنسول های نسل هشتمی PS4 و XBOX ONE در اواخر سال 2013 وارد بازار شدند و تاکنون به فروش و موفقیت های خوبی رسیده اند.اما نسل بعدی کنسول های بازی های رایانه ای در چه سالی خواهد بود؟

مایکل پتچر یکی از معروف ترین و سرشناس ترین تحلیل گران صنعت بازی های رایانه ای در این باره پیش بینی کرده است که Playstation 5 و XBOX جدید در سال 2020 عرضه خواهند شد.

او همچنین گفته است که احتمال این که این دو کنسول در سال 2019 نیز عرضه شوند زیاد است و من بسیار متعجب خواهم شد اگر در سال 2018 منتشر شوند.مایکل پتچر می گوید:

بسیار تعجب میکنم اگر کنسول های جدید در سال 2018 عرضه شوند.اما این امکان هست که در سال 2019 منتشر شوند و حداکثر در سال 2020 شاهد کنسول های نسل نهم هستیم.مطمئنا عمر کنسول های نسل هشتم بیش از 5 سال و حداکثر 7 سال است.

البته این خبر تنها پیش بینی یک تحلیل گر بزرگ است و نمیتوان آن را قطعی دانست.اما به نظر می رسد این خبر میتواند درست باشد.

همچنین شرکت معتبر AMD سازنده ی پردازنده ی کنسول های بازی تصویر جدیدی از کنسول های Playstation 5 و XBOX TWO منتشر کرده است که در زیر آن تاکید کرده است که این دو کنسول در سال 2018 عرضه می شوند.

Playstation 5 و XBOX TWO
Playstation 5 و XBOX TWO
از این مطلب نیز دیدن کنید :  امتیازات بازی Firewatch منتشر شد+تریلر بازی
IMDB
مدیر سایت دنیای بازی های رایانه ای
http://www.imdbgame.ir

یک دیدگاه در “Playstation 5 و XBOX جدید حداکثر تا سال 2020 عرضه می شوند

دیدگاهتان را بنویسید


CAPTCHA Image
Reload Image