The Last Remnant را از گوگل پلی دانلود کنید

بازی The Last Remnant

بازی The Last Remnant که در گذشته برای کنسول های نسل هفتمی و رایانه های شخصی عرضه شده بود حال برای گوشی های هوشنمد نیز در دسترس قرار گرفته است.

طبق گفته ی استودیو Square Enix علاقه مندان میتوانند بازی The Last Remnant را  از گوگل پلی یا فروشگاه اپل دریافت کنند.این استدیو همچنین گفته است که نسخه ی موبایل این بازی همانند نسخه ی اصلی است و حذفیاتی در آن وجود ندارد.این بازی از سیستم ابری پشتیبانی می کند و شما برای اجرای بازی در گوشی یا تبلت خود نیازمند اینترنت خواهید بود.

The Last Remnant
The Last Remnant برای گوشی های هوشمند

بازی The Last Remnant در دنیایی با نژادهای متفاوت انسان ها مانند Mitras Yamas و Strong-fish در جریان می باشد . دنیا به چندیدن ناحیه ی مختلف تبدیل شده و هرکدام فرهنگ مخصوص به خود را دارند . داستان اصلی بازی حول شی جادویی و قدرتمندی به نام Remnants می باشد که در طول تاریخ به قطعه های مختلفی تبدیل شده و هرکدام در جایی خاص قرار دارند . هرکدام از این قطعه ها محدود به یک فرد خاصی می باشد . اگر فردی بتواند تمام این قطعه ها را به دست آورد دارای قدرتی می شود که می تواند جهنم را به زمین بیاورد . شما کنترل فردی به نام Rush Sykes را در دست دارید که همراه خواهر خود زندگی می کند تا اینکه طی یک سری از حوادث درگیر داستان اشیا Remnats می شود.

از این مطلب نیز دیدن کنید :  آیا بازی Devil May Cry 5 ساخته می شود؟
IMDB
مدیر سایت دنیای بازی های رایانه ای
http://www.imdbgame.ir

دیدگاهتان را بنویسید


CAPTCHA Image
Reload Image