امتیازات بازی Heavy Rain منتشر شد+تریلر

Heavy Rain

بازی Heavy Rain به تازگی برای کنسول PS4 عرضه شد.منتقدان نیز نمراتی را برای این بازی در نظر گرفتند که در ادامه شاهد آن ها خواهید بود.همچنین لانچ تریلر این بازی را نیز مشاهده خواهید کرد.

بازی فوق العاده جذاب و ماندگار Heavy Rain نخستین بار توسط استودیو بازیسازی Quantic Dream ساخته شد و سپس کمپانی قدرتمند Sony Computer Entertainment آن را برای کنسول PlayStation 3 در سال 2010 منتشر نمود. این بازی توسط دیوید کیج، موسس و مدیر ارشد اجرایی کوآنتیک دریم کارگردانی شده‌است. باران شدید یک بازی دلهره‌آور حول محور چهار شخصیت اصلی می‌گردد که درگیر یک قاتل سریالی مرموز که از قطرات باران برای غرق کردن قربانیهایش استفاده می‌کند. باران شدید توانست نقدهای مثبتی از طرف منتقدین دریافت نموده و عنوان نهمین بازی پرفروش سال ۲۰۱۰ بر روی کنسول پلی‌استیشن ۳ را از آن خود کرد و بیش از ۲ میلیون نسخه در سرتاسر جهان به فروش رساند ، بازی دارای چندین پایان مختلف است که شما بر اساس تصمیم گیری هایی که انجام می دهید بازی یک پایان را نمایش خواهد داد.

حال 6 سال از زمان نسخه ی نسل هفتمی بازی Heavy Rain گذشته است و نسخه ی نسل هشتمی و بهبود یافته ی این بازی برای کنسول PS4 منتشر شده است.

بازی Heavy Rain

در این بازی با ۴ شخصیت سرو کار دارید ۴ شخصیت متفاوت کە هر کدام گرفتاری های روحی دارند و البته بعضی از آنها هم بە آرامبخش معتاد می باشند . بازی فارنهایت را بە یاد آورید … شما در نقش چند نفر در بازی ، بازی میکردید این آلمان خودش یک نو آوری بود کە بازی را از دید چند شخصیت دنبال میکنید ، و همین سبب میشد کە شما در بازی غوطه ور شوید . خب اولین چیزی کە بە چشم میخورد مشکلات خانوادگی هر شخصیت است کە در روند بازی تائثیر بسزایی دارد.

از این مطلب نیز دیدن کنید :  امتیازات بازی SUPERHOT منتشر شد+تریلر

در ادامه نمرات بازی Heavy Rain را مشاهده می کنید :

 Digitally Downloaded: 100/100

Multiplayer.it: 90/100

Playstation Universe: 90/100

Vandal Online: 85/100

IGN Spain: 85/100

CGMagazine: 85/100

Atomix: 85/100

Hobby Consolas: 85/100

۳DJuegos: 80/100

Everyeye.it: 80/100

LevelUp: 80/100

We Got This Covered: 80/100

Push Square: 50/100

بازی Heavy Rain
بازی Heavy Rain

همانطور که در ابتدا گفته شد بازی Heavy Rain برای کنسول PS4 عرضه شد است و تریلر هنگام انتشار (لانچ تریلر) آن نیز منتشر شده است که در زیر مشاهده می کنید :

IMDB
مدیر سایت دنیای بازی های رایانه ای
http://www.imdbgame.ir

دیدگاهتان را بنویسید


CAPTCHA Image
Reload Image