تاریخ انتشار بازی Shadow of the Beast مشخص شد

بازی Shadow of the Beast

Shadow of the Beast عنوان انحصاری PlayStattion 4 که دو سال پیش معرفی شده بود.حال امروز استودیو Heavy Spectrum تاریخ انتشار این بازی را اعلام کرده است.

بازی Shadow of the Beast سبکی اکشن و ماجراجویی دارد و توسط Heavy Spectrum Entertainment Labs ساخته شده و Sony Computer Entertainment آنرا بطور اختصاصی برای PS4 منتشر می کند. این بازی باز سازی بازی قدیمیی به همین نام است که در سال 1989 برای Commodore Amiga ساخته شده بود.

در بازی Shadow of the Beast شما در نقش Aarbron که در کودکی ربوده شده و بوسیله جادو یه یک هیوولای خشن تبدیل شده است. گیم پلی این بازی مجموعه ای از سبک اکشن و پلتفرم است. البته ضربات کمبوی مختلفی در این بازی قرار گرفته است. Aarbron از ضدحمله برای نابودی دشمنان معمولی استفاده می کند اما در مبارزه با حریفانی که سپر دارند شما باید از صخره های اطراف برای پناه گیری استفاده کنید. این بازی از دید منتقدان بازی خشنی معرفی شده است که برای تمام سنین مناسب نمی باشد.

بازی Shadow of the Beast

طبق اخبار منتشر شده از سوی سازندگان، عنوان Shadow of the Beast در تاریخ 17 مه 2016 (مصادف با شنبه، ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵) به صورت انحصاری بر روی کنسول PlayStation 4 عرضه خواهد شد.

همچنین پیش فروش بازی Shadow of the Beast نیز به زودی در PlayStation Store آغاز خواهد شد و با پیش خرید این بازی یک تم داینامیک برای کنسول خود دریافت خواهید کرد.

از این مطلب نیز دیدن کنید :  تربیت یک قاتل کامل با تریلر داستانی Hitman 101
IMDB
مدیر سایت دنیای بازی های رایانه ای
http://www.imdbgame.ir

دیدگاهتان را بنویسید


CAPTCHA Image
Reload Image