تماشا کنید: Quantum Break برای PC تایید شد+سیستم مورد نیاز

عنوان Quantum Break

دو کمپانی Microsoft و Remedy Entertainment در ساعاتی پیش تایید کردند که بازی Quantum Break که قرار بود تنها برای کنسول Xbox One عرضه شود برای PC نیز عرضه می شود.این خبر را در قالب یک تریلر زیبا از بازی ببینیند.

عنوان Quantum Break ابتدا قرار بود در سال ۲۰۱۵ عرضه شود اما بنا به دلایلی استودیوی رمدی اینترتینمنت، سازنده این عنوان، انتشار آن را به تعویق انداخت. استودیوی رمدی در روزهای گذشته نیز اعلام کرده بود که این پنجشنبه اخبار جدیدی از عنوان Quantom Break منتشر خواهد کرد و امروز این استودیو رسما اعلام کرد که این عنوان برای رایانه های شخصی نیز منتشر می شود و البته استودیوی رمدی به این نکته اشاره کرد که عنوان Quantum Break به صورت کراس پلتفرم نخواهد بود.

Quantum Break

تمامی پیش خرید کنندگان بازی Quantum Break برروی Xbox One، حالا چه به صورت فیزیکی و چه به صورت دیجیتالی، کد دانلود این بازی برروی Windows 10 و همچنین کد عنوان Alan Wake’s American Nightmare را دریافت خواهند نمود.

همچنین در ادامه تایید شد که عنوان Quantum Break برروی هر دو نسخه، از قابلیت Cross Save بهره خواهند برد. به عبارتی دیگر، شما می توانید پیشرفت های خود در این بازی را بین دو نسخه مختلف، جا به جا کنید. با جزئیات حداقل سیستم مورد نیاز و سیستم پیشنهادی Quantum Break بررروی PC، همراه باشید.

Quantum Break

عنوان Quantum Break در تاریخ ۵ آوریل ۲۰۱۶ (سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵) برای کنسول Xbox One و PC منتشر خواهد شد.

همچنین همانطور که گفته شد تریلری از بازی Quantum Break شد که صحنه های اکشن بازی را نشان می دهد.در زیر میتوانید این تریلر را مشاهده کنید :

از این مطلب نیز دیدن کنید :  تصاویر هنری بازی Rise of the Tomb Raider

IMDB
مدیر سایت دنیای بازی های رایانه ای
http://www.imdbgame.ir

دیدگاهتان را بنویسید


CAPTCHA Image
Reload Image