شایعه: عرضه Battlefield 1944 در 2017

شایعه: عرضه Battlefield 1944 در 2017

در سال 2002 شرکت DICE که یک توسعه دهنده سوئدی است، دنیا را با Battlefield 1942 متحیر کرد و به نظر می رسد قرار است دوباره با Battlefield 1944 ما را به دنیای جنگ جهانی دوم ببرد.


شایعه عرضه Battlefield 1944 در 2017 از آن جا شروع شد که شایعه شد DICE در حال کار بر روی بازی بعدی سری Battlefield است که قرار است دوباره در جنگ جهانی دوم رخ دهد. این اولین بار نیست که یک شایعه درباره نسخه بعدی Battlefield در جنگ جهانی دوم منتشر شده است. در ماه مارس برنامه های DLC بازی Battlefield 5 منتشر شدند و خبر از چنین چیزی می‌دادند. همچنین یک فروشنده سوئیسی بازی Battlefield 5 را به عنوان یک شوتر جنگ جهانی دوم لیست کرده بود.

این دفعه شایعه شده است یک بازی کاملا جدید از سری Battlefield قرار است در جنگ جهانی دوم اتفاق بیافتد. عکس هایی که در اینترنت منتشر شده است، تاریخ عرضه، نقشه های بازی و تاریخ شروع بتا را نشان می دهند. عرضه این بازی قرار است در مارس 2017 رخ دهد (اسفند 95) که کمتر از یک سال بعد است. کسانی که بازی را پیش خرید کنند، Nostalgia Map-Pack را دریافت خواهند کرد که شامل Back To El Alamein و چند نقشه مورد علاقه هواداران و یک اسکین برای M1 Carbine خواهد بود.
بتای اولیه بازی Battlefield 1944 در نوامبر (آبان) امسال منتشر خواهد شد.

از این مطلب نیز دیدن کنید :  بازی Lego Star Wars: The Force Awakens معرفی شد

دیدگاهتان را بنویسید


CAPTCHA Image
Reload Image