عنوان Mafia III در شرایط خوبی عرضه می شود

بازی Mafia III

با توجه به مشکلات فراوانی که برای بازی های محبوب و جدید پس از انتشار به وجود می آید،Andy Wilson تهیه کننده ی بازی Mafia III از شرایط خوب بازی برای انتشار خبر داده است.

ویلسون در مصاحبه خود با وبسایت Prankster101 گفته است :

ما روی Mafia III تمرکز بسیار زیادی داریم و در حال حاضر در اواسط تولید آن هستیم.و بدون شک ما به شما اطمینان می دهیم که بازی بدون مشکلی را عرضه خواهیم کرد.

او همچنین گفته است که 2K Games هیچ عجله ای برای انتشار بازی ندارد و برای عرضه زودتر Mafia III فشاری وارد نمی کند.

بازی Mafia III

Mafia III در سال 1968 و در شهر نیو اورلان رخ می دهد، ایالتی که طی آن سال ها اوج نژادپرستی را به نمایش می گذاشت. Lincoln Clay، شخصیت اصلی بازی نیز شخصیتی دورگه است، که گذشته ای تیره و تار دارد. دوران کودکی وی با فقر و یتیمی گذرانده می شود و در نهایت نیز به ارتش می پیوندد تا در جنگ ویتنام مشارکت کند اما در جریان این واقعه هولناک بشری و پس از آن، اتفاقات بسیاری برای لینکلن رخ می دهد.

عقده ای که از دوران کودکی همراه وی بوده، سبب می شود که لینکلن دلیل خوبی برای ورود به خانواده های مافیایی پیدا کند. او به دنبال برادرانی می گردد که جای خالی خانواده اش را پر کنند، به دنبال پدری است که به او اعتماد کند و گروه های بزرگ مافیایی این نعمت را به وی هدیه می دهند. اما داستان از جایی آغاز می شود که ایتالیایی ها به خانواده او خیانت می کنند، خانواده ای که از صمیم قلب دوست شان دارد و حالا زمان انتقام گیری است؛ انتقامی سخت از جنس آمریکایی.

از این مطلب نیز دیدن کنید :  Final Fantasy IX در گوگل پلی و اپل استور قرار گرفت

Mafia III توسط استودیو Hangar 13 برای پلی استیشن 4، اکس باکس وان و پی سی ساخته می شود. 2K Games قصد دارد بازی را طی سال 2016 منتشر کند اما دقیقا مشخص نیست که چه ماه و چه روزی باید منتظر این عنوان باشیم.

IMDB
مدیر سایت دنیای بازی های رایانه ای
http://www.imdbgame.ir

دیدگاهتان را بنویسید


CAPTCHA Image
Reload Image