مایکروسافت حق امتیاز MinecraftEdu را خریداری کرد

Minecraftedu

از سال ۲۰۱۱ که عنوان Minecraft به‌صورت رسمی منتشر شد، شاهد محبوبیت بالای آن خصوصا در بین بازی‌بازان جوان‌تر بودیم. حال مایکروسافت قصد دارد از Minecraft برای هدف‌های آموزشی نیز استفاده کند.

امروز غول ردموندی به‌صورت رسمی اعلام داشت که حق امتیاز عنوان MinecraftEdu را خریداری کرده است. MinecraftEdu که توسط TeacherGaming توسعه داده شده است، نسخه‌ای از بازی بود که برای هدف‌های آموزشی در دانشگاه‌ها و مدارس استفاده می‌شد. نتیجه خریداری MinecraftEdu توسط مایکروسافت، ارائه عنوان Minecraft: Education Edition خواهد بود که ایده‌های MinecraftEdu با بهبود بیشتر عرضه می‌کند. MinecraftEdu در بیش از ۴۰ کشور دنیا استفاده می‌شود و حال طبق گفته‌های مایکروسافت آن‌ها می‌خواهند نسخه Education Edition را قابل دسترس‌تر و تاثیر گذارتر در کلاس‌ها عرضه کنند.

ویژگی‌های Minecraft: Education Edition اینطور بیان شده است:

  • نقشه‌های بهبود یافته با مختصات دقیق که به دانش‌آموزان و معلمان کمک می‌کند راه خود را در جهان Minecraft در کنار یکدیگر بیابند.
  • ویژگی سلفی گرفتن و عکس گرفتن از کار خود تا بتوانند سازه‌های خود را به دیگران نشان دهند.
  • بخش چندنفره بهبودیافته که تا چهل نفر دانش‌آموز را پشتیبانی می‌کند و اجازه می‌دهد جهانی عظیم‌تر را با کمک یکدیگر خلق کنند.
  • قابلیت شخصی سازی آواتار خود در Minecraft به دانش آموزان اجازه می‌دهد تا حس درگیری بیشتری در بازی داشته باشند و معلمان نیز دانش آموزان را بشناسند.
  • دانش آموزان و معلمان می‌توانند دنیاهای خود را ذخیره یا بارگزاری کنند.

اوون هیل از استودیوی موجنگ توضیح داد که هر بازیکن در جهان Minecraft بعضی از توانایی‌های ضرروی زندگی را یاد می‌گیرد حال وقتی در راه صحیح آموزش نیز قرار گیرد، می‌تواند بسیاری چیز‌های دیگر را آموزش دهد.‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌      ‌‌

از این مطلب نیز دیدن کنید :  Final Fantasy IX برای PC و تلفن های هوشمند عرضه می شود
MinecraftEdu
مایکروسافت حق امتیاز MinecraftEdu را خریداری کرد

طبق گفته مایکروسافت قیمتی که برای Minecraft: Education Edition درنظر گرفته شده است بسیار پایین بوده تا همه بتوانند در هرنقطه از جهان به آن دسترسی داشته باشند و بتوانند هزینه را پرداخت کنند. هزینه فعلی اعلام شده برای استفاده از Minecraft: Education Edition برای هر کاربر سالانه پنج دلار است. تخفیفات ویژه‌ای نیز برای خریدهای بزرگ مراکز آموزشی در نظر گرفته می‌شود. اطلاعات بیشتری نیز در آیند منتشر خواهد شد. همچنین موجنگ به کسانی که MinecraftEdu را خریداری کرده بودند، یک سال عضویت رایگان برای استفاده از Minecraft: Education Edition را هدیه می‌دهد.

استفاده کنندگان Minecraft: Education Edition در درجه اول موسسات، مدارس، دانشگاه‌ها، موزه‌ها، کتابخانه‌ها و دیگر مراکز عمومی‌ آموزشی خواهند بود. همچنین یک نسخه آزمایشی به صورت رایگان در تابستان امسال عرضه خواهد شد.

منبع : وب سایت گیمفا

IMDB
مدیر سایت دنیای بازی های رایانه ای
http://www.imdbgame.ir

دیدگاهتان را بنویسید


CAPTCHA Image
Reload Image