حضور Rosario Dawson و Sam Rockwell در صداگذاری Dishonored 2

حضور Rosario Dawson, Sam Rockwell در بخش صداگذاری Dishonored 2

بازی Dishonored 2 مانند نسخه قبلی بازی خود صداگذاران مشهوری دارد. به گزارش Game Informer، در نسخه جدید بازی از صدا پیشگان سریال های Daredevil و Game of Thrones استفاده شده است.

شخصیت Corvo Attano در نسخه اول بازی Dishonored بدون صدا بود، اما در قسمت جدید بازی توسط Stephen Russel صدا پیشگی خواهد شد. Russell قبلا نیز در بازی های دیگر کمپانی Bethesda نظیر Fallout 4 و The Elder Scrolls 5: Skyrim صدا پیشگی کرده است.

در ابتدای نسخه اول بازی، Emily Kaldwin قبل از دزدیده شدنش 10 ساله بود و صداپیشگی او را Chloe Grace Moretz به عهده داشت. نسخه بعدی بازی 15 سال بعد رخ می دهد و Erica Luttrell قرار است صدای Emily به عنوان یک بزرگسال را اجرا کند.

حداقل یکی از شخصیت های قبلی بازی به نام The Outsider باز خواهد گشت. با این حال، صداپیشگی او را در نسخه جدید Robin Lord Taylor به عهده خواهد داشت. همچنین Vincent D’Onofrio و Rosario Dawson که هر دو سابقه بازی در سریال Daredevil را دارند، در این بازی به صداپیشگی خواهند پرداخت. Pedro Pascal نیز که قبلا در Game of Thrones ایفای نقش کرده است، نیز در کنار Jamie Hector جزو دیگر صداپیشه های بازی هستند.

Dishonored 2 در تاریخ 11 نوامبر (21 آبان) برای PlayStation 4، PC و Xbox One عرضه خواهد شد.

از این مطلب نیز دیدن کنید :  پک جدید و رایگان Mortal Kombat X در راه است

دیدگاهتان را بنویسید


CAPTCHA Image
Reload Image