Watch Dogs 2 در سال 2017 عرضه خواهند شد

Watch Dogs 2

در جریان جلسه گزارش مالی یوبیسافت،تایید شد که عنوان Watch Dogs 2 در ماه آوریل ۲۰۱۷ منتشر خواهد شد.در ادامه همراه ما باشید.

طبق اخبار منتشر شده بازی Watch Dogs 2 در پایان سال مالی ۲۰۱۶ یوبیسافت که 30 آوریل 2017 به پایان می رسد برنامه ریزی شده است. یعنی تا قبل از پایان ماه آوریل ۲۰۱۷ منتشر خواهد شد.

Yves Guillemot در جریان این جلسه در ارتباط با عناوینی که برای عرضه در سال مالی 2016/2017 در نظر گرفته اند، گفت:

در سال جدید می خواهیم عناوینی با کیفیت به مانند South Park: The Fractured But Whole ،Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands و نسخه بعدی Watch Dogs را عرضه کنیم.

Watch Dogs 2

Watch Dogs یک بازی سوم شخص جهان آزاد می باشد که در سال 2013 عرضه شد بیش از ۹ میلیون نسخه فروخت اما نتوانست آنطور که باید طرفداران خود راضی کند.در همین راستا آقای جاناتان مورین کارگردان این بازی در مصاحبه ای گفت نسخه ی اول کامل نبوده است و برای این که در نسخه ی جدید موفق باشیم باید به ریسک پذیر بودن ادامه دهیم.

اما نگاهی می اندازیم به داستان بازی Watch Dogs :

داستان Watch Dogs (سگ‎های نگهبان) سراسر حول اطلاعات و اسرار جنگی می‌چرخد. داده‌هایی که به‌هم می‌پیوندند و افزایش تکنولوژی جهانی که اجرای آنها به کامپیوترها بستگی دارد . این بازی واقعیت‌های شهر شیکاگو را به تصویر می‌کشد که یکی از شهرهایی است که ویژگی یک ابررایانه را دارد و به عنوان سیستم‌عامل مرکزی شناخته می‌شود . سیستم‌های کنترل تقریباً هر نقطه از شهر را زیر نظر دارد که شامل اطلاعاتی درمورد همهٔ ساکنان و فعالیت‌های شهر است که می‌تواند برای اهداف گوناگون مورد استفاده قرار گیرد . در جهان موجود در بازی ، خاموشی‌ای در شمال شرقی یافت می‌شود که مربوط به فعالیت‌های یک هکر می‌باشد

از این مطلب نیز دیدن کنید :  افتتاح سایت دنیای بازی های رایانه ای

در پایان نظر شما درباره ی Watch Dogs 2 چیست؟

IMDB
مدیر سایت دنیای بازی های رایانه ای
http://www.imdbgame.ir

دیدگاهتان را بنویسید


CAPTCHA Image
Reload Image